Kolczyki Caroline Svedbom

Kolczyki Caroline Svedbom

Caroline Svedbom oferuje swoim klientom biżuterię najwyższej klasy. Odpowiednio wyselekcjonowane materiały i zaspokajanie indywidualnych potrzeb nawet najbardziej wymagającego klienta to tylko niektóre z wyróżniających tę ekskluzywną markę cech.

Misją Caroline Svedbom jest zaoferowanie kobietom czystej mieszanki kolorów.

Biżuteria ta ma służyć kobietom w każdym wieku, a także dawać im radość i ożywiać ich urodę wyjątkowymi kolorami kryształków Swarovskiego dopasowanymi do ich indywidualnych preferencji. 

Caroline Svedbom Jewelry jest marką biżuteryjną, oferującą swoim klientom luksusowe produkty, dopasowane do ich najrozmaitszych potrzeb. Marka została założona przez szwedzką projektantkę w 2013 roku. Stosunkowo krótki staż na rynku nie ujmuje jednak jakości oferowanych przez nią usług. Założycielka jest członkinią czwartego pokolenia zajmującego się pracą z biżuterią. Każda sztuka jest traktowana z wyjątkowym podejściem oraz jest tworzona własnoręcznie w rodzinnej pracowni znajdującej się w Grecji. Pewność jakości, którą można oczekiwać lustruje dwuletnia gwarancja obejmująca każdy produkt wychodzący spod rąk pracowników Caroline Svedbom.

Zainteresowanie biżuterią w rodzinie Caroline zaczęło się ponad 100 lat temu za sprawą jej pradziadka, który zaczął pracować w przemyśle jubilerskim. Pasja była podtrzymywana i stale rozwijana przez kolejne pokolenia. Otoczenie, w którym dorastała Caroline, miało ogromny wpływ na obraną przez nią ścieżkę zawodową. Pielęgnowane od lat zainteresowanie biżuterią zostało kobiecie zakorzenione w genach. Rok 2014 stał się czasem przełomowym. Wprowadzona przez Caroline kolekcja podbiła serca miłośników biżuterii na całym świecie. Dziś jest noszona przez celebrytów, a także rodziny królewskie w Europie.  

Biżuteria Caroline Svedbom jest dopasowywana do potrzeb najbardziej wymagających użytkowniczek. W zależności od wybranego modelu można znaleźć produkty odpowiednie dla pań w każdej grupie wiekowej. Dbanie o wyjątkowe gusta swoich wyjątkowych klientek jest głównym celem projektantki. Daje ona możliwość dopasowania odpowiedniej biżuterii do konkretnej okazji. Produkty oferowane przez tę markę nie są zaledwie błyskotkami. Stanowią one element doskonałego wykończenia stylizacji.

Błyszczące kolczyki są proponowane do podkreślenia codziennej stylizacji, natomiast złote naszyjniki mogą dodawać elegancji w przypadku ubierania ołówkowej spódnicy.

Każdy egzemplarz biżuteryjny jest wyjątkowy i najwyższej możliwej jakości. Wykwalifikowani rzemieślnicy mogą szczycić się niezwykłą dbałością o szczegóły na każdym etapie procesu powstawania tych małych dzieł sztuki. Kryształy wykorzystywane w tworzeniu tej biżuterii są austriackiego pochodzenia i są okryte mianem najlepszych na świecie. Podstawą każdej sztuki jest niklowany surowy mosiądz, który po częściowym zlutowaniu został pokryty 18 karatowym złotem lub rodem. Stale testowane materiały zapewniają użytkownikowi najwyższą jakość.

Cechą rozpoznawalną Caroline Svadba są kolorowe projekty podkreślające kobiecość i niepowtarzalne piękno każdej z pań. Kolekcje są dostępne w ponad 400 sklepach w całej Europie i na Bliskim Wschodzie. Świadczy to o niczym innym jak wysokim pożądaniu przez kobiety dodającej pewności siebie biżuterii.

Marka oferuje kolekcję ślubną, która powstała, aby uczcić 8 rocznicę istnienia marki. Twórcy chcieli wyjść naprzeciw temu, że diamenty były od zawsze zarezerwowane tylko dla nielicznych. Kolekcja czerpie inspirację z lśniących diamentów w stylu vintage.

Rzemieślnicy Caroline Svedbom tworzą wyjątkowe dzieła biżuteryjne. Są to pierścionki, bransolety, naszyjniki a przede wszystkim kolczyki. Nadają one wyjątkowego charakteru stylizacji bez względu na okoliczności. Poprzez swoje praktyczne zastosowanie sprawdzą się zarówno do zwykłego wyjścia do pracy, pozwalając czuć się niezwykle wyjątkowo, jak i na elegancki bankiet podkreślając atuty urody noszącej je właścicielki.